František Kaláb - Ženský akt v růžovém oparu

Litografie, 55x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Kaláb 1934. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč.

60385. Ženský akt v růžovém oparu
Dražba ukončena:16.06.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (16.06.2021 17:45:27) 8668