František Karel Hron

35050. Stavení mezi kopci

popis: Olej na plátně, 38x47 cm. Signováno vpravo dole F. K. Hron. Rám.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 900 Kč

900 Kč 03.09.2019 0:44:27 4851
800 Kč 29.06.2019 5:16:49 2216