František Karel Hron

35050. Stavení mezi kopci

popis: Olej na plátně, 38x47 cm. Signováno vpravo dole F. K. Hron. Rám.

o autorovi: 1874 - 1928

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 29.06.2019 5:16:49 2216