František Kaván - Cesta do lesa

Olej na kartonu, 20x25 cm, signováno vlevo dole Kaván, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

14672. Cesta do lesa
Dražba ukončena:29.11.2017 21:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč