František Kaván

49173. Navečír u samoty

popis: Olej na překližce, 30x42 cm. Signováno vlevo dole Fr. Kaván. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis s věnováním.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč