František Kaván - Vesnice v zimě

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rám.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

23850. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:01.11.2018 19:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč