František Kaván - Zimní krajina

Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo dole Kaván. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86405. Zimní krajina
Dražba ukončena:01.12.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč