Olej na plátně, 61x50 cm, signováno vlevo dole F. Klimeš, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.
o autorovi: 1871 - 1916
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč