František Klimeš - Mladík s kosou

Olej na plátně, 110x80 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rám.

Pozn.: Restaurováno.

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

300472. Mladík s kosou
Dražba ukončena:01.09.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč