František Klimeš - Odpočinek při práci

Olej na plátně, 109x80 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 130 cm

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

vydraženo velký formát
107003. Odpočinek při práci
Dražba ukončena:13.12.2023 21:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč