František Klimeš - Stařeček s kosou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 83x61 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Nerámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1871 - 1916

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

91276. Stařeček s kosou
Dražba ukončena:05.03.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč