František Kobliha, Karel Hlaváček - Starý herbář

Básně, které nebyly dosud v žádné sbírce uveřejněny, vydal Dr. Prokop Toman ml. jako svůj soukromý tisk ve 160 nečíslovaných výtiscích v Praze roku 1929. Knihu vyzdobil dřevorytem F. Kobliha, grafika je signována. Ruční papír Fabriano.

Pozn.: Mírně poškozeno.

František Kobliha, Karel Hlaváček
55434. Starý herbář
Dražba ukončena:14.01.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč