Básně, které nebyly dosud v žádné sbírce uveřejněny, vydal Dr. Prokop Toman ml. jako svůj soukromý tisk ve 160 nečíslovaných výtiscích v Praze roku 1929. Knihu vyzdobil dřevorytem F. Kobliha, grafika je signována. Ruční papír Fabriano.
Pozn.: Mírně poškozeno.