František Kobliha - Akt

Dřevoryt, 18x13 cm, signováno vpravo dole F. Kobliha, pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

9327. Akt
Dražba ukončena:12.04.2017 21:03:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 100 Kč