František Kobliha

56779. Konvolut 2 grafických listů

popis: Dřevoryty, oba 16x11 cm. Oba signovány vpravo dole F. Kobliha. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1877-1962
Narodil se v Praze. Studoval v Praze nejprve UMPRUM, poté AVU u prof. Ženíška. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou, ve které je označován za samouka. Je označován za představitele druhé vlny českého symbolismu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

zbývá: 19 dnů, 8 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč