František Kobliha - Pohled na chrám Sv. Mikuláše od Panny Marie Vítězné

Dřevoryt, 46x35 cm. Signováno vpravo dole F. Kobliha. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

47968. Pohled na chrám Sv. Mikuláše od Panny Marie Vítězné
Dražba ukončena:16.09.2020 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč