František Kobliha - Portrét továrníka

Olej na plátně, 90x75 cm, monogramováno vlevo dole FK, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

10544. Portrét továrníka
Dražba ukončena:31.05.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč