František Koliha - Útěk

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 60x76 cm. Signováno vpravo dole Koliha 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Vzadu přípis Frant. Koliha "Útěk" 1945. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

39775. Útěk
Dražba ukončena:29.01.2020 19:46:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč