František Koliha

39775. Útěk

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 60x76 cm. Signováno vpravo dole Koliha 45. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena. Vzadu přípis Frant. Koliha "Útěk" 1945. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč