František Krčmář - Kompozice III

Olej na kartonu, 30x42 cm, signováno vpravo dole F. Krčmář 1970, rám.

1935, Břestko u Uherského Hradiště
Malíř, grafik a pedagog, docent VŠUP v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3710. Kompozice III
Dražba ukončena:27.01.2016 22:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč