Olej na kartonu, 30x42 cm, signováno vpravo dole F. Krčmář 1970, rám. 1935, Břestko u Uherského Hradiště Malíř, grafik a pedagog, docent VŠUP v Praze. Pozn.: Rám mírně poškozen.