František Krčmář - Romantická krajina

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole F. Krčmář 1994. Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1935
Narodil se v Břestku u Uherského Hradiště. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni a poté u prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze 1955-1961. Působil jako docent malby na VŠUP v Praze. Spolupracoval na celosvětových výstavách v Bruselu a Montrealu.

154302. Romantická krajina
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč