Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole F. Krčmář 1991. Rámováno.
o autorovi: 1935
Narodil se v Břestku u Uherského Hradiště. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni u prof. Fišárka. Zabýval se propagační a užitou grafikou, navrhoval plakáty.