František Krejčí - Hory

Olej na papíře, 40x50 cm, signováno vpravo dole F. Krejčí, datováno 1950, rám, zaskleno.

1896, Znojmo
Žák AVU. Poté studia na ukrajinské akademii v Praze (u prof. Ivana Kulce). Dalších 10 let se soukromě učil v Brně a na Slovensku. Vystavoval především na Moravě a na Slovensku.

Pozn.: Papír místy zaprášen. Rám mírně poškozen.

3747. Hory
Dražba ukončena:28.01.2016 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč