František Krejčí - Kytice růží

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Franta Krejčí 1953. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1896 - ?

75562. Kytice růží
Dražba ukončena:03.04.2022 20:49:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč