František Krejčí - Rybník

Olej na papíře, 38x45 cm. Signováno vpravo dole Krejčí 49. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - ?

308820. Rybník
Dražba ukončena:02.06.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.05.2021 16:47:57 1347
500 Kč 30.05.2021 7:42:07 8761