František Krejčí - Zima v horách

Olej na plátně, 48x62 cm. Signováno vpravo dole F. Krejčí 59. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - ?

32761. Zima v horách
Dražba ukončena:30.05.2019 22:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.05.2019 19:19:12 5016