František Kubíček - Odhalená

Olej na kartonu, 48x35 cm. Signováno vpravo dole F. Kubíček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1872. Studoval figurální malbu u prof. Pirnera. Později se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci čerpal z okolí Prostějova, z Českomoravské vysočiny nebo z Oravy na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

300333. Odhalená
Dražba ukončena:28.08.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč