František Kubíček

12149. Selka

popis: Olej na plátně, 71x47 cm, signováno vpravo dole F. Kubíček, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:39:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč