František Kubíček - Selka

Olej na plátně, 71x47 cm, signováno vpravo dole F. Kubíček, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1872. Studoval figurální malbu u prof. Pirnera. Později se věnoval krajinomalbě, kde inspiraci čerpal z okolí Prostějova, z Českomoravské vysočiny nebo z Oravy na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

12149. Selka
Dražba ukončena:29.06.2017 22:39:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč