František Kudláč - Splašené stádo

Olej na plátně, 50x90 cm, signováno vlevo dole Kudláč, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

5812. Splašené stádo
Dražba ukončena:26.10.2016 18:52:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč