František Kudláč - Zábrež na Orave

Akvarel, 34x27 cm, signováno vlevo dole Kudláč, rám, pasparta, zaskleno.

5815. Zábrež na Orave
Dražba ukončena:26.10.2016 18:53:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč