František Leták - Zlatá ulička

Olej na sololitu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Frant. Leták 04. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1949

104355. Zlatá ulička
Dražba ukončena:08.10.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč