František Líbal - Dramatický les

Kombinovaná technika, 27x37 cm, signováno vlevo dole Franta Líbal, rám, pasparta, zaskleno.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3975. Dramatický les
Dražba ukončena:30.03.2016 20:01:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč