František Líbal - Brannské rašeliniště

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x54 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal 55. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

posouzeno znalcem doporučujeme
153986. Brannské rašeliniště
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč