František Líbal - Deštivé léto

Nejdelší strana: 102 cm

Olej na plátně, 71x84 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

79037. Deštivé léto
Dražba ukončena:30.06.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč