František Líbal - Horská řeka

Olej na kartonu, 19x25 cm. Signováno vlevo dole Frant.Líbal 1930. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
76009. Horská řeka
Dražba ukončena:28.04.2022 21:44:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč