František Líbal - Kamenný most

Olej na plátně, 67x93 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal 51, rám.

Pozn.: Vzadu číslo. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

13411. Kamenný most
Dražba ukončena:25.10.2017 18:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč