František Líbal - Krajina u vody

Olej na kartonu. 50x67 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

40211. Krajina u vody
Dražba ukončena:30.01.2020 22:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč