František Líbal - Lesní pěšina

Olej na plátně, 44x54 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

13831. Lesní pěšina
Dražba ukončena:26.10.2017 20:38:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč