František Líbal - Motiv ze Splitu

Olej na kartonu, 21x25 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 1935. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu razítko a přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

25802. Motiv ze Splitu
Dražba ukončena:12.12.2018 21:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč