František Líbal - Na Paseckém rybníku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x54 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 68. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96479. Na Paseckém rybníku
Dražba ukončena:28.06.2023 22:07:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč