František Líbal - Slepé rameno řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 43x53 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71768. Slepé rameno řeky
Dražba ukončena:27.01.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč