František Líbal - U řeky

Olej na plátně, 41x50 cm. Signováno vlevo dole F. Líbal. Rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

36850. U řeky
Dražba ukončena:31.10.2019 22:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč