František Líbal - U rybníka

Olej na plátně, 77x97 cm, signováno vlevo dole Fr. Líbal 56, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

13447. U rybníka
Dražba ukončena:25.10.2017 18:43:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč