František Líbal - Výhled do kraje

Olej na plátně, 51x70 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

12315. Výhled do kraje
Dražba ukončena:20.09.2017 20:09:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:11 000 Kč