František Líbal - Z okolí Aše

Olej na plátně, 43x53 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

46402. Z okolí Aše
Dražba ukončena:25.06.2020 19:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč