František Líbal - Zima u statku

Kombinovaná technika. 20x28 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal pro Elis. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

40995. Zima u statku
Dražba ukončena:27.02.2020 19:56:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč