František Malý

51597. Z Tepelského údolí

popis: Olej na plátně, 34x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. Malý. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1900 - 1980
Narozen v Litomyšli. Studoval textilní školu v Ústí nad Orlicí, poté v Praze UMPRUM u prof. Beneše a Kysely. Byl malíř, grafik, textilní výtvarník, scénograf. Jeho tvorba zahrnuje kubizující a surrealistické krajiny a zátiší.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen