František Malý - Z  Tepelského údolí

Olej na plátně, 34x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. Malý. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 – 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

51597. Z Tepelského údolí
Dražba ukončena:28.10.2020 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč