František Malý - Zima na Vysočině

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole Fr. Malý, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 – 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

12091. Zima na Vysočině
Dražba ukončena:29.06.2017 21:36:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.06.2017 21:31:51 754
500 Kč 29.06.2017 21:08:36 1599