František Max - Karlův most od Vltavy

Olej na plátně, 58x47 cm, signováno vpravo dole F. Max 1907, rám.

1895, Libáň - 1969

6588. Karlův most od Vltavy
Dražba ukončena:01.12.2016 19:03:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč