František Max - Ve skalách

Olej na kartonu, 48x69 cm, signováno vpravo dole F. Max, rám.

1895, Libáň - 1969

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6264. Ve skalách
Dražba ukončena:27.10.2016 21:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč