František Max - Čertovka

Olej na kartonu, 43x32 cm. Signováno dole uprostřed F. Max. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

23511. Čertovka
Dražba ukončena:31.10.2018 18:40:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč