František Max - Čertovka

Olej na kartonu. 33x42 cm. Signováno vpravo dole F.Max. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

302307. Čertovka
Dražba ukončena:23.11.2019 20:05:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč