František Max - Hradčany

Olej na kartonu, 60x90 cm. Signováno vpravo dole F. Max 52. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

31283. Hradčany
Dražba ukončena:25.04.2019 20:56:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč